Зоряна ПАВЛИШИН-ІЛЕНКО, керівник інформагентства “Медіастар”, художник, мистецтвознавець та підприємець увійшла до списку членів Львівської обласної організації Національної спілки художників України. Таке рішення було прийнято на розширеному засіданні правління спілки.

Будучи за фахом журналістом та здобувачем наукового ступеню на кафедрі менеджменту Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (Україна, м. Львів),  на сьогодні Зоряна Павлишин успішний керівник інформагентства «Медіастар» (переможець конкурсу «ТОП-10. Власний бізнес» у номінації «ТОР-публічність», 2011 рік), керівник проекту «ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини».

Окрім Зоряни ПАВЛИШИН, на засіданні прийняли до спілки художників у Львівській області ще одинадцятьох фахівців, які працюють у сфері  живопису, мистецтва та скульптури. Так, членами Спілки художників на ЛЬвівщині стали Юрій БАНДЕРА, Зоряна ГАРБАР, Наталія ЗАСТАВНА, Мирон НЕСТЕРЧУК, Олег ПАВЛОВИЧ, Ольга СМЕТАНА-КУЗЮРА, Юрій СІРІН, Олена ЖЕРЕБЕЦЬКА, Ярослав КОСТКО, Богдан ЗБРИСЬКИЙ, Володимир ГУСАР. Посвідчення членів спілки претентам для вступу вручив Олег МИКИТА, голова Львівської обласної організації Національної спілки художників України.

Колектив “Медіастар” вітає його керівника з цим почесним досягненням та бажає натхнення і подальших успіхів на творчій та мистецькій ниві.