dsc_1080

У Львівському Палаці мистецтв відбулася благодійна виставка-аукціон «Для бійців від митців» для збору коштів на придбання оптичного обладнання для бійців-добровольців ДУК ПС. Метою проведення виставки і тихого аукціону було надання можливості небайдужим громадянам долучитися до визвольної боротьби. Виручені кошти від продажу художніх творів спрямують на закупівлю необхідного технічного спорядження для бійців антитерористичної операції.

– Участь у виставці взяли понад 70 митців з усієї України, – розповідає Олексій ЧЕРЕДНІЧЕНКО, керівник об’єднання іконописців в ім’я святителя Кипріяна митрополита київського та один із організаторів виставки. – Зібралися художники з різних куточків нашої країни, щоб долучитися до придбання дуже важливого і потрібного обладнання для воїнів АТО. Було зібрано близько 27 тисяч гривень. Це був  тихий аукціон, без офіційних процедур  і торгів, живе спілкування і бесіда.

Художники Роман Василик, Констянтин Маркович, Тарас Новак, Дмитро Васильків, Тарас Лесів, Роман Опалинський стали переможцями виставки. Роман Василик став переможцем глядацьких симпатій. Роман Василик, Констянтин Маркович, Тарас Новак, Дмитро Васильків, Тарас Лесів, Роман Опалинський продали найдорожчі лоти.  Символічні подарунки до дня св. Миколая, а також медіа-підтримку їм забезпечить Всеукраїнське інформагентство “Медіастар”.

Організаторами виставки виступили Василь Бойко, Олексій Чередніченко, Андрій Ковальчук, Сергій Колодка, Лев Скоп, волонтерське об’єднання «Добровольчий Тил». Співорганізаторами екпозиції благодійного характеру стали: Львівський Палац Мистецтв, Українська Спілка Іконописців, Іконописне Об’єднання в ім’я св.Кипріяна, ГО “Правий сектор”, ЛНАМ кафедра сакрального мистецтва, іконописна майстерня “На Святоюрській горі”.

 

 

dsc_0920

dsc_0927

dsc_0974

dsc_0964

dsc_0987

dsc_1023

dsc_0925

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив під час відкриття аукціону: «Ця виставка поєднала, на перший погляд, несумісні речі – зброю і мистецтво. Митці прагнуть черговий раз нагадати про потребу переосмислити ситуацію, що склалася на фронті, що в Україні більше двох років триває війна. Сьогодні ми тут, за тисячу кілометрів від лінії фронту, долучаємося до доброї, благородної справи. Придбане обладнання врятує життя не одному солдатові. Для мене особисто ця виставка – демонстрація нашої єдності і того, що великі зміни до кращого майбутнього ми починаємо із себе. Всі ми віримо, що перемога близька, тому потрібно об’єднатись заради тих, хто боронить нашу країну на сході».

dsc_1018

dsc_0943

dsc_1046

dsc_1042

Митці, що пожертвували свої картини на збір коштів, сподіваються на те, що їхня творчість стане в пригоді не одному солдату.

dsc_1080