dsc_1057

dsc_1096

12 грудня у Львівському палаці мистецтв стартувала благодійна виставка-продаж картин.

Організаторами виставки виступили Василь Бойко, Олексій Чередніченко, Андрій Ковальчук,  Сергій Колодка, Лев Скоп, волонтерське об’єднання «Добровольчий Тил». Співорганізаторами екпозиції благодійного характеру стали: Львівський Палац Мистецтв, Українська Спілка Іконописців, Іконописне Об’єднання в ім’я св.Кипріяна, ГО “Правий сектор”, ЛНАМ кафедра сакрального мистецтва, іконописна майстерня “На Святоюрській горі”. Метою проведення виставки і тихого аукціону було надання можливості небайдужим громадянам долучитися до визвольної боротьби. Виручені кошти від продажу художніх творів спрямують на закупівлю необхідного технічного спорядження для бійців антитерористичної операції.

Художник Зоряна Павлишин (Іленко) взяла участь у виставці, де представила дві своїх роботи.

Це – ті картини, з яких півтори року тому почалася моя мистецька діяльність, – розповідає Зоряна Павлишин (Іленко). – У період важкої ситуації на Сході України моя свідомість перевернулася і я почала творити. Саме тому картини потрібно було показати людям – може, хтось завдяки їм згадає про те, що було й те, що не закінчилося досі – війну. 

Перший витвір мистецтва зветься “Оберіг”. Там зображений український солдат у обіймах небесного охоронця.

1

Друга картина носить назву “Полонений” – правдива історія про першого українського солдата, якого взяли у полон сепаратисти й згодом стратили.

2

Детальнішу інформацію про саму виставку можна переглянути за посиланням.